fbpx

Požiarna ochrana sa konečne stáva štýlovou súčasťou domova.

Požiarna ochrana je vždy aktuálnou a dôležitou témou, najmä vo vlastnom dome. Tradičné výrobky požiarnej bezpečnosti však zvyčajne nie sú vizuálne estetické a obvykle končia ukryté v skrini. Produkty Nordic Flame sú vyrobené a nadizajnované tak, aby boli exponované a preto sú v prípade potreby ľahko dostupné.  Ak máte hasiaci prístroj alebo prikrývku na dosah ruky, môžete zakročiť v počiatočnom štádiu požiaru a tým zabrániť prípadným vážnym škodám na majetku a zdraví. Dajte svojmu domovu nový level bezpečia a pokoja pomocou produktov protipožiarnej bezpečnosti od spoločnosti Nordic Flame.

 

Naša spoločnosť

Nordic Flame je dcérskou spoločnosťou Tradingbox AB, dynamickej malej švédskej spoločnosti so sídlom v Štokholme. Navrhujeme a produkujeme exkluzívne škandinávske výrobky v oblasti kuchyne, bytových doplnkov, textilu a dizajnové série protipožiarnych výrobkov. Našimi klientmi sú interiérové predajne a dizajnérske domy vo Švédsku a Nórsku. Na týchto trhoch sme dobre zavedení so známymi značkami Solstickan Design (www.solstickandesign.se) a Nitedals Design (www.nitedalsdesign.no). Veľký úspech tejto divízie na škandinávskom trhu spočíva v príťažlivých výrobkoch, dizajne produktov aj obalov,  bezkonkurenčných výhod produktu a silných obchodných partnerov. Na Českom a Slovenskom trhu sme v exkluzívnom zastúpení spoločnosťou AVAVA.
Scroll to Top

Vitajte

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Údaje nezdieľame s tretími stranami. Ďakujeme že nám pomáhate zlepšovať stránku Nordicflame